28.11.2021

Шмигаль: хворі на COVID-19 українці повинні лікуватися безкоштовно

Держава виділяє достатньо коштів місцевим комунальним лікарням, які є неприбутковими, заявив глава уряду.

Хворі на коронавірусну інфекцію, які лікуються вдома, мають право одержувати безоплатно всі послуги та ліки, передбачені пакетом допомоги від держави, спрямованим на боротьбу з COVID-19. Про це в понеділок, 16 листопада, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.
Він наголосив, що держава виділяє достатньо коштів місцевим комунальним лікарням, які є неприбутковими.
«Звичайно, люди мають право і повинні вимагати, а лікарі зобов’язані надавати весь необхідний комплекс ліків і лікування людям, які лікуються амбулаторно. Це дуже важливий меседж. Всі кошти для лікування і закупівлі необхідних ліків держава виділила — і виділяє достатньо. Питання в тому, щоб вимагати цього від лікарів у лікарнях, які ці гроші отримують за розподілом за «ковідні» пакети», — сказав Шмигаль.
Також міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що якщо скасувати введені в країні обмежувальні заходи, захворюваність на коронавірусну інфекцію може досягти 30 тисяч осіб на добу, що призведе до колапсу медичної системи.
Нагадаємо, з півночі суботи, 14 листопада, в Україні почав діяти так званий «карантин вихідного дня», рішення про введення якого в уряді ухвалили на початку тижня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *