04.08.2021

Ситуаційний центр і технології: Як мер Миколаєва поїхав за досвідом до мера Дніпра Філатова

Міський голова Миколаєва Одександр Сєнкевич у каналі Telegram розповів про робочий візит до Дніпра, де зустрівся з керівництвом області та своїм колегою Борисом Філатовим, передає Depo.Дніпро.

«Завітали до мера Дніпра Бориса Філатова. Ознайомилися з успішним досвідом впровадження сучасних технологій в управлінні містом. Побачили роботу Ситуаційного центру, що діє за програмою «Безпечне місто». Узяв на замітку деякі практичні напрацювання, як можна покращити нашу міську систему відеоспостереження, – написав він. – Ситуаційний центр Дніпра отримує дані з 1700 камер: оглядових, номерних, панорамних, роботизованих. Сюди ж стікається різноманітна інформація щодо функціонування міського господарства. Про все: відключення ліфтів, «зелену хвилю» світлофорів, дані теплодатчиків тощо».

Крім того, Сєнкевич розповів, що відвідав з візитом підприємство, де виробляють модульні будинки. На думку міського голови Миколаєва, ця ідея є дуже перспективною. Він зазначив, що дещо з побаченого у Дніпрі він втілюватиме у Миколаєві.

Як відомо, і Олександр Сєнкевич, і Борис Філатов на нещодавніх місцевих виборах балотовулися від партії «Пропозиція».

Нагадаємо, у Дніпрі депутати міськради ухвалили рішення про об’єднання лікарень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *