24.05.2022

Ситуацію у Дніпрі та області повністю контролюють ЗСУ – Лукашук

Станом на 19:00 на Дніпропетровщині немає жодного російського солдата, немає жертв серед військових та громадян. Ситуація стабільна і контролюється.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук у час брифінгу, повідомляє Міськрада.

Сьогодні в мережі з'явилася інформація про те, що окупанти колоною йдуть. з боку Новомосковська. Повідомляю, що ці дані не відповідають дійсності. Вдячний усім представникам місцевого самоврядування та військовим, які оперативно повідомили та відпрацювали цю інформацію», — повідомив Лукашук.

Він звернув особливу увагу на те, що згідно з інформацією від Головного управління розвідки Міністерства оборони України, найближчим часом ворог розпочне активне проведення інформаційних операцій проти України.Російська Федерація приділяє велику увагу інформаційно-психологічним операціям.

Наприклад, сьогодні депутатам Дніпропетровської обласної ради надходили повідомлення з російських номерів про те, щоб депутати були готові до прибуття російських радників і проведенню переговорів», — сказав Лукашук.

Він назвав ці повідомлення жалюгідною спробою психологічного тиску.

В обласній раді всі без винятку фракції підтримують територіальну цілісність України та Президента Володимира Зеленського», — наголосив голова облради.

Однак, він просив з огляду на ці обставини, бути пильними:

< Я прошу всіх громадян: будьте пильні, вірте в Збройні Сили України, у Президента і користуйтесь інформацією виключно з офіційних та перевірених джерел. Ми сильні, ми разом і переможемо", - упевнений він.

Раніше ми повідомляли, Що відбувається на дорогах Дніпропетровщини: чи можна в'їхати та виїхати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *