29.05.2022

Скандал навколо Коломойського не вщухає: його доход може злетіти на 30 мільярдів гривень

Доходи одіозного олігарха, родом з Дніпра Ігоря Коломойського, можуть збільшитися гривень. Про це пише журналіст проекту Наші гроші Юрій Ніколов, повідомляє Міськрада з посиланням на 49000. Йдеться про газ, який нібито видобувала Укрнафту і безкоштовно передала Нафтогазу у 2007-2013 році для постачання пільгових груп населення. Принаймні, із таким формулюванням ініціювали позов до Нафтогазу компанії-акціонери підконтрольні Коломойському.

З таким рішенням у державній компанії сперечатися не стали і погодилися. У Господарському суді Києва керівники компаній кивнули головою на знак згоди і Нафтогаз визнав за Укрнафтою право на 3,5 млрд кубів блакитного палива.

З урахуванням того, що запасів газу на зиму в Україні 18 мільярдів кубометрів, найімовірніше Укрнафта продасть державі блакитне паливо, отримане від Нафтогазу. Щоправда, Юрій Ніколов вважає: у держкомпанії зовсім не мали наміру боротися за гроші платників податків.

За його словами, якщо Нафтогаз на початку опалювального сезону і дозріє на такі кроки, то це буде просто дикість. Справа в тому, що йдеться про прогнозовану поразку лише у першій інстанції. І так можна тягнути ще досить довго, як кажуть, а скільки тієї зими!

Укладання мирової чи іншої угоди з Коломойським прямо тут і зараз за результатом рішення одного судді та кількох менеджерів Нафтогазу це просто свято розбитого корита. кореспондент.

Нагадаємо, раніше наш сайт повідомляв про те, що у Дніпрі на набережній знесуть 20 самобудів. Вже відомо, що то за об'єкти. У Дніпрі на житловому масиві Покровський звичайний двір перетворився на зразкову зону відпочинку. у Дніпрі для бабусі, яка приходить читати книги до магазину, поставили лавку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *