24.05.2022

Скільки вас, нелюди? У Дніпрі лікар звернувся до п'яних суїцидників

<Р>Радій Шевченко, директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, написав емоційне звернення до людей країні йде війна, і зараз медична допомога — на вагу золота. Як розповів лікар, 9 березня п'яна Юлія 49 років, що проживає на вулиці Прогресивна, 8 у Дніпрі, вистрибнула з вікна 3-го поверху. Результат – закрита травма поперечного відділу хребта, закритий перелом верхньої третини правого плеча, закриті переломи 10-11 ребер праворуч, тупа травма живота. Все це – у стані сп'яніння.

Я впевнений, Юлія не працює і не сплачує податки, я впевнений, що їй усі винні, у т.ч. «Клятвагіппократа», я впевнений, що не приїдь бригада за 8 хвилин (а приїхали), була б скарга на гарячу лінію. Скільки ж вас, нелюди? Війна ж! Наші бригади на межі можливостей люди приходять на роботу після роботи як волонтери. Возимо бійців з доби на добу…

Поки інша жінка народжує у швидкій, п'яну Юлію ще два тижні лікуватимуть у лікарні. Мабуть, зараз у медзакладах так багато місця, а у лікарів – так багато вільних рук… Питання риторичне.

Дніпряни, думайте і будьте людьми! Ваша турбота про свою безпеку та здоров'я може допомогти врятувати чиєсь життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *