29.05.2022

Склався як картковий будиночок: у Дніпрі підірвали колишній завод (ВІДЕО)

У Дніпрі в ніч з 14 на 15 листопада 2021 року на набережній підірвали старе. На звільненій ділянці площею приблизно 12 гектарів планують збудувати гіпермаркет «Епіцентр».

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на «Дніпро оперативний».

Вибухові роботи проводилися вночі з метою безпеки. Також з 3:00 до 4:00 було перекрито рух автотранспорту на Набережній Заводській на ділянці від вулиці Павлова до речпорту. Суть полягає в тому, що в об'єкті пробурюють отвір, закладається заряд і відбувається безліч мікровибухів усередині бетону. Вони його руйнують, несуча здатність губиться і будівля обрушується, — розповів Павло Кривенко, директор підприємства САВЕК. /p> Для виконання вибухових робіт знадобилося близько 12 кілограмів вибухівки. У кожному отворі розмістили по 50 грамів вибухової речовини. Даний спосіб демонтажу, за словами фахівця, вважається одним із найбезпечніших.

Контрольований вибух будівлі колишнього заводу метизу стався о 03:21. Так як заздалегідь було дотримано всіх заходів безпеки, вибух і подальше обвалення будівлі пройшли успішно. Всі бажаючі поспостерігати за тим, що відбувається, були також заздалегідь відведені на безпечну відстань. » width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *