25.01.2022

Сьогодні ми проходимо пік найсильнішої бурі року: коли закінчиться

Не тільки політ астероїда допоможе запам'ятати нам сьогоднішній день, але і головні болі від магнітних бурь на самому піку, передає «Міська рада» з посиланням на гідрометцентр.

Наприкінці поточного року, у грудні, анонсували цілу серію сильних магнітних бур. Частина пройшла для нас непомітно, але пік дається взнаки і вже вчора в соцмережах люди скаржилися на погане самопочуття, слабкість і головний біль. Зараз ми проходимо затяжну хвилю, яка закінчиться 13 грудня. Це найсильніша буря грудня і навіть року, оскільки її сила досягне 7 балів. Її відчують навіть здорові люди.

Не менш небезпечною буде наступна хвиля, яка планується 18-22 грудня. На піку — 19 листопада, сила бурі становитиме 6 балів.

І остання цього року не довгострокова магнітна буря пройде 30-31 грудня 2021 року. У ці дні люди можуть відчути підвищену стомлюваність та перепади настрою.

Щоб максимально спокійно перенести бурі, необхідно обмежити фізичні та емоційні навантаження у цей час, більше гуляти та стежити за питним режимом. А також включати у свій раціон продукти, які зміцнюють стінки судин (морква, цитрусові фрукти, яйця тощо). А від продуктів, які затримують в організмі воду краще відмовитися. Це копченості, гострі, смажені та солоні страви.

Як ми раніше повідомляли, у Дніпрі випав сніг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *