20.01.2022

«Сьогодні на Землі не стало доброї людини»: в Дніпрі пішов з життя талановитий художник

У Дніпрі пішов з життя улюблений багатьма талановитий художник В'ячеслав Михайлович Юрченко, передає «Міськрада».

Є люди, одна згадка про яких викликає приємні емоції. Саме таким був художник В'ячеслав Юрченко. Сьогодні його не стало … Я знаю його давно, з молодих років. Коли тісно дружили сім'ями, з часом стали бачитися рідше, але кожна зустріч була святом спілкування. Я захоплююся його творчістю, тому що стримана кольорова гамма і його художній стиль близькі мені і зрозумілі. Він буде жити в своїх картинах … Щирі співчуття родині, дружині Тані, друзям і близьким … Сьогодні на Землі не стало хорошу людину … Спокою тобі на небесах, друг … Я запам'ятаю тебе таким, веселим і сонячним » , — написала Любов Клименко.

Завжди дуже шкода, коли доводиться оплакувати таких талановитих і близьких по духу людей
Вічна йому пам'ять «, — написала Алла Коааленко.

Місяць тому, 29 липня, В'ячеславу Михайловичу виповнилося 75 років. 5 років тому, в свій 70-річний ювілей він відзначив виставкою творів живопису, акварелі та оригінальної графіки в Дніпропетровському художньому музеї.

Життя і творча біографія художника були пов'язані здебільшого з двома найбільшими містами України Харковом і Дніпром. У першому він народився і отримав професійну художню освіту в Харківському художньо-промисловому інституті.

В'ячеслава Юрченко займався архітектурним проектуванням і промисловим дизайном, художнім куванням і литтям, вітражами і мозаїкою, монументальним живописом і камерної аквареллю.

Редакція «міськради» приносить щирі співчуття родині та близьким В'ячеслава.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *