22.01.2022

Сьогодні в Дніпрі попрощаються з улюбленим тренером, чемпіоном України і Європи Антоном Кардаш

Вчора в Дніпрі зупинилося серце коханої тренера з плавання Антона Кардаша. Сьогодні відбудуться прощання і похорон.

Дорогі друзі, прощання з Антоном Anton Kardash відбудеться в п'ятницю, 24 вересня в 10:00 в храмі за адресою вул. Чернишевського 2б . Похорон на Краснопільському кладовищі. Поминальний обід в ресторані Пальміра (проспект Поля 40) на 13:00 «, — написав на сторінці спортстмена Андрій Лисенко.

Родичі та знайомі Антона про досі не можуть прийти в себе від такої трагедії. Адже зовсім недавно, менше місяця тому він писав, що пішов на поправку і у нього все добре.

Місяцем раніше, 22 червня всі знайомі і друзі написали на сторінці Антона пост про те, що він, прибуваючи на зборі з дітьми, потрапив до лікарні з діагнозом тотальний геморагічний панкреонекроз. У терміновому порядку, була пророблена операція в лікарні Миколаєва. Пізніше його доставили в лікарню Одеси. Так як випадок неординарний і вимагав великих витрат, був відкритий збір для допомоги на лікування.

Антон пробув в реанімації 12 днів і відписався про це на своїй сторінці в Фейсбуці 11 липня. На той час він перебував у лікарні вже 20 днів. Після його перевели в Дніпрі для відновлення. Але, на жаль врятувати спортсмена не вдалося.

Майстер спорту з плавання Антон Кардаш був чемпіоном України, чемпіоном Європи в категорії Мастерс, чемпіон етапу серії Оceanman, фінішер запливів через Босфор, фінішер запливу Oceanman Lago dorta (14 км) , фінішер напівмарафон, марафону в бігу, half IronWay (триатлон). Мав понад 10 років тренерського досвіду, заснував любительську команду Swim Stream. До 2017 року був директором СДЮСШОР Метеор, повідомляє Федерація плавання України.

Надати фінансову допомогу його дружині можна за наступними реквізитами:

4149609003415421 Чистова Анна (дружина Антона)
4441114444779936 монобанк Чистова Анна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *