22.01.2022

Спецпрограма і шоу на колишньому заводі: що чекає гостей «DniPro ГогольFest»

Для тих, хто ще не знає, як і де провести вихідні, розповімо цікаву інфонмацію. У Дніпрі в ці вихідні, 2 і 3 жовтня, відбудеться DniPro ГогольFest. Захід можна вже назвати традиційним і міжнародним, в нинішньому році воно пройде у нас третій раз. Мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва пройде в Дніпрі в рамках програми Культурна столиця, повідомляє Міськрада.

Щорічно ГогольFest дивує дніпрян: ми вже спускалися в недобудовану станцію метро, ​​слухали групу ДахаБраха, яка виступала на баржі посеред Дніпра.

Цього року організатори також є чим здивувати. Організатори поділилися секретом. Незвичайна програма підготовлена ​​і відбудеться на території колишнього заводу. Подбали організатори також про безпеку відвідувачів, тому перевірятимуть наявність негативних тестів або свідоцтва про вакцинації, повідомив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Євген Хорошилов.

3 локації DniPro ГогольFest

DniPro ГогольFest розташується на трьох локаціях: на річковому вокзалі, в Dnipro Center for Contemporary Culture і на непрацюючому заводі К. Лібкнехта. На ньому 2 жовтня відбудеться спеціальна подія ТРП.

Коли я був маленьким, жив поруч, кожен день бачив у вікно ці труби (заводу ім. К. Лібкнехта, ред.), З яких йшов дим. Тоді я не міг собі навіть уявити, що той дим трансформується в той вогонь і мистецтво, яке тут відбуватиметься вже в суботу, розповів позаштатний радник міського голови Дніпра з питань культури, заслужений діяч мистецтв України Євген Гендін.

зараз тут, на непрацюючому заводі К. Лібкнехта, монтують сцену.

Для тих, хто купить квитки на захід, зможуть скористатися трансфером від Фестивального причалу. Після вистави трансфер відвезе гостей на річковий вокзал, де буде проходити музична і візуальна програми. Наші гості всюди встигнуть і всі побачать, додав директор фестивалю ГогольFEST і координатор спеціального події ТРП Максим Демський.

Зараз на річковому вокзалі кипить робота — тривають підготовчі роботи. За словами Ольги Шеф, куратора візуальної програми DniPro ГогольFest, під час фестивалю планують підняти тему використання пластику.

За її словами, зараз люди по-різному ставляться до цього питання. Ми хочемо показати його як матеріал багатьох можливостей. Звичайно, він не екологічний, тому ще будемо займатися питаннями переробки пластику, для цього домовляємося з фахівцями в Дніпрі. Зараз йде монтаж інсталяцій.

Детально про освітню і театральної програмах, які чекають гостей в Dnipro Center for Contemporary Culture, можна дізнатися за посиланням або на офіційному сайті DniPro ГогольFest (https://gogolfest.org/).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *