25.05.2022

Спускаємось у метро: як у Дніпрі йде будівництво станції метро Театральна (ВІДЕО)

У Дніпрі триває активне будівництво метро. Як це відбувається. Хочете дізнатися прямо зараз? Ви маєте таку можливість. Журналісти Дніпра оперативного спустилися під землю та зняли відео про те, як усе відбувається. Екскурсоводом виступив прес-аташе дніпровського метрополітену Артем Костюк. Які секрети вдалося дізнатися і коли закінчать будівництво, можна дізнатися в унікальному відео, повідомляє Міськрада.

За словами Артема Костюка, на будмайданчику розташовано 2 об'єкти. Це шахтний ствол, а також вестибюль станції Театральна. За стволом знаходиться величезний котлован. Як стало відомо, це майбутній вестибюль. Простіше кажучи, тут будуть знаходитись каси, обладнання для ескалаторів тощо.

По суті зараз обсяг станції виконаний на всю довжину платформної станції. Насправді комплекс у 2 рази більший. Там далі, за центральною залою, будуватиметься купа технічних приміщень, — прокоментував Артем Костюк.

Він також розповів важливу інформацію, яку мало хто знає. Виявляється, коли будівельники не мали дозволу на використання вибухівки, то вони за день пробивали 2-3 метри граніту для формування тунелів. Коли з'явилася можливість проводити вибухові роботи, темп зріс до 20 метрів за добу. У деяких місцях вже розпочали монтаж кріплення для тунелів. З дня на день з'являться вже перші 12 метрів готової дороги. Театральна за обсягом виробітку зараз побудована на 40-50 %. Щоправда, йдеться лише про платформну частину. Про терміни здачі об'єкту поки говорити рано. Наразі йде лише третій етап будівництва, а їх лише п'ять.

Також важливо зазначити, що такі станції будуються частинами. На станції «Театральній» на сьогоднішній день найбільший прогрес у будівельних роботах.

Щодо закінчення робіт з будівництва метро у Дніпрі, то вони заплановані на грудень 2024 року. За прогнозами, це будуть повністю готові до експлуатації три підземні станції. , раніше ми писали у Дніпрі запрацює пункт обігріву, де можна переодягтися, поїсти та відпочити. Відомі адреси

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *