04.08.2021

Стартап Kray представить Україну на конкурсі у Кремнієвій долині

Український стартап Kray став переможцем Startup World Cup Ukraine і здобув право представляти Україну на фіналі конкурсу в США.

Про це пише Хмарочос.

Команда отримала можливість поїхати на фінал Startup World Cup у Кремнієву долину і позмагатися за головний приз в мільйон доларів.

Kray – перші в світі автоматичні дрони для внесення засобів захисту рослин і підживлення у польові культури з індустріальною продуктивністю (до 470 гектарів на день), які зменшують вартість внесення речовин на 90% до приблизно двох доларів за гектар (на ринку США). Вони дозволяють фермеру позбутися втрат врожаю, пов’язаних з внесенням, та застосувати нові технології частого підживлення, які обіцяють приріст врожайності на 20-40%.

Дрон використовує систему комп’ютерного зору для відстежування траєкторії польоту, перешкод і регулювання висоти. Беспілотник може обробити до 1,2 тисяч акрів землі за день, а його максимальна швидкість може досягати 113 кілометрів на годину.

Всього у фіналі українського збору взяли участь 12 команд стартапів. Startup World Cup – міжнародний конкурс-пітч стартапів, що охоплює понад 60 країн світу.

Нагадаємо, у Маріуполі з’явиться фонд для фінансування стартапів.

Як ми повідомляли раніше, український стартап отримав 640 000 доларів інвестицій.

Головне фото: facebook.com/watch/kray.technologies.

8ПоширеньПоширитиТвіттнутиПідтримати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *