24.05.2022

Стосується кожного: рятувальники та поліцейські Дніпра та області зробили важливу заяву

Сьогодні, 21 січня, на сайтах ГУНП та ГУ ДСНС у Дніпропетровській області з'явилося важливо. /strong>

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на сайти цих держструктур.

У зв'язку з важливістю документа, наводимо його текст повністю:

Інформація щодо серії недостовірних мінувань об'єктів інфраструктури України.

Початок 2022 року став справжнім випробуванням не лише для правоохоронних органів, які негайно реагують на всі такі повідомлення, а й для учнів, батьків та педагогічних колективів освітніх закладів. Лише з початку 2022 року надійшло 339 повідомлень про замінування, з них 306 повідомлень надійшло електронною поштою, 27 телефоном та 6 особисто або поштою. І це половина всіх таких повідомлень, отриманих за весь 2021 рік.

Наголошуємо. Правоохоронці реагували на усі повідомлення про мінування. Нами перевірено 3 183 об'єктів. Незважаючи на те, що жодне з таких повідомлень не було правдивим, органи поліції реагують на шкірну інформацію та разом з відповідними адміністраціями проводять перевірку.

Сьогодні ми можемо впевнено констатувати: серія псевдозамінувань є нічим іншим як елементом гібридної агресії та спланованою інформаційною операцією. Мета цього інформаційного тероризму тримати українців у напрузі та вселити невпевненість у власній безпеці, і зробити це не так терористичним актом, як можливістю, що подібне може статися. Тому головне зберігати спокій.

Крім того, ми знаємо, що псевдоповідомлення про замінування надходять із тимчасово непідконтрольної території України або з Російської Федерації. Зазначаємо, що завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності згідно зі статтею 259 ККУ карається позбавленням волі на строк від двох до восьми років.

І останнє. Ми наголошуємо, всі повідомлення про замінування виявилися неправдивими. Раніше ми писали, що жарт «російського терориста» не вдався: «мінер» з Кривого Рогу вирушив. у СІЗО.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *