25.05.2022

Суцільне розчарування: в Дніпрі дівчина купила дорогий неякісний десерт (ФОТО)

У Дніпрі в гіпермаркеті Fozzy, який знаходиться на вулиці Маршала Малиновського, стався неприємний інцидент. Дніпрянка тут купила вишневий десерт, але вдома її чекало розчарування від побаченого ласощі, повідомляє Міськрада.

За словами покупниці, в десерті була цвіль. Дівчина надала чек, який підтверджує факт покупки. Правда, судячи з фото не відома дата і термін придатності десерту.

Дівчина просить адміністрацію гіпермаркету уважніше ставитися до якості товару, який реалізують. Адже остаточно не відомо, чому десерт зіпсувався — через неналежне зберігання, транспортування або виготовлення?

На жаль, в різних супермаркетах, магазинах, ринках покупці часто скаржаться на неякісні продукти, які купують. І така ситуація не тільки в Дніпрі і області.

Десерт з цвіллю всередині. Гіпермаркет #Fozzy на Маршала Малиновського, 2, — написано в повідомленні телеграм-каналу Чорний список.

Дніпряни активно обговорюють невдалу покупку. Хтось звинувачує у трагедії гіпермаркет, а є такі, хто впевнений, що причиною тому саме виробники.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *