20.05.2022

Світ відреагував на звірячі вбивства у Бучі — Геннадій Корбан

Світ відреагував на звірські вбивства в Бучі. Про це заявив керівник Центру тероборони Дніпра Геннадій Корбан, передає Міськрада.

Макрон: Відповісти за ці злочини доведеться російській владі.

Михаїл Бродський, посол Ізраїлю в Україні: Я глибоко шокований фотографіями із Бучі. Вбивство мирних жителів є військовим злочином і не може бути виправдане. як акт підпорядкування.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш: Я шокований зображеннями вбитих мирних жителів у Бучі. Вкрай важливо провести незалежне розслідування, за яким піде притягнення до відповідальності винних.

Перекладаю з дипломатичної на людську мову: — українців убивають за те, що вони українці, як Гітлер колись убивав євреїв за те, що вони є євреями. Німеччина досі сплачує репарації євреям, пов'язані з геноцидом. Зараз на очах усього світу відбувається геноцид українців, а нам обіцяють розслідування. П'ять років? Десять? А потім ще чекати на десять, щоб видали винних, яких нам не видадуть ніколи. санкцій проти ворога:

Ембарго на російську нафту, газ, вугілля;
Закриття всіх портів для російських суден та товарів;
Відключення всіх російських банків від SWIFT.

Не можна зі звірами торгувати та вести фінансові розрахунки.
Я б додав заборону на отримання доходу від будь-яких російських цінних паперів та дивідендів.

Всі ці співчуття великих політичних хлопців не допоможуть загиблим, яких армія бомжів і гопоти так жорстоко вбила тільки за те, що вони українці.

Нам потрібні дії зараз, а не завтра, — зазначив Геннадій Корбан.

Раніше ми повідомляли, Пекло 21 століття, яке влаштували російські окупанти має бути покараний відплатою — Корбан. 39 доба війни: оперативна обс тановка від Генштабу ЗСУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *