04.08.2021

Схід поїзду з рейок на Дніпропетровщині: вагони підняли і запустили човниковий потяг

На Дніпропетровщині «Укрзалізниця завершила підйом вантажних вагонів, які зійшли з колій на станції Воскобійня, передає Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу компанії.

До повного відновлення інфраструктури поїзди курсуватимуть пошкодженою ділянкою за допомогою тепловозів. За словами в.о. члена правління компанії, голови філії «Пасажирська компанія» Олександра Перцовського, триває пропуск пасажирських поїздів через місце аварії з опущеними струмоприймачами, вантажні їдуть виключно в об’їзд.

«Пасажирів від станції Запоріжжя, які прибувають туди через зміну маршруту прямування поїздів доставляють до Дніпра безкоштовним човниковим поїздом. Через затримку  можливі відхилення за графіком 1-1,5 години протягом дня для поїздів напрямку з або до Дніпра, Запоріжжя, Новоолексіївки, Маріуполя», – сказав він.

На Дніпропетровщині 6 лютого біля залізничної станції Воскобійня товарний потяг, що рухався за маршрутом «ст. Кривий Ріг — ст. Нижньодніпровськ-Вузол», зійшов з колії.

Загалом з рейок зійшли вісім вагонів з 57, вони пошкодили залізничну колію та електричну опору. Чотири вагони з клінкером перекинулися.

Нагадаємо, як курсують поїзди і куди пасажирів відвезуть автотранспортом після аварії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *