25.01.2022

Сходження на Вінсон: дніпровські альпіністи приземлилися в Антарктиді

Група українських альпіністів приземлилася в Антарктиді, де має намір підкорити найвищу її точку. Його висота 4892 метри над рівнем моря. Як повідомляв раніше «Міськрада», до складу експедиції увійшли 10 українських альпіністів із Харкова, Києва, Львова та Луганської області. В експедиції беруть участь лише дві дівчини з Дніпра: Марина Філатова та Ірина Караган.

Команда у повному складі знаходиться в базовому таборі учасників експедиції. Погода стоїть чудова. У середу, 12 січня, планується вихід до табору №1 на масив Вінсон.

Залетіли успішно на UnionGlacier. за програмою мали летіти відразу в базовий табір під Вінсон, але рейси скасували, поставили намети, їжа супер» — написав у смс Валік Сіпавін. Передбачається, що сходження займе не менше 12 днів. Альпіністи будуть рухатися у зв'язках по льодовиках в умовах екстремальної температури, яка зараз там може опускатися до мінус 50, а то й мінус 60 градусів за Цельсієм, при цьому жодного зв'язку, крім супутникового, у них не буде.

Нарешті то дочекалися…)
Це дуже хвилюючий момент… Немає точного часу вильоту через погоду, і так само немає точного часу і дати повернення! розповім після повернення! Можливо, будуть смс близьким через супутник.
Є трохи хвилювання через холод! Ірина Караган перед вильотом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *