25.05.2022

«Сядуть всі». У Дніпрі провокатори Наріка попалися і відповідатимуть за масовий вандалізм

У Дніпрі затримали зловмисників, які псували міське майно і розклеювали провокаційні листівки проти міської влади, повідомляє Міськрада з посиланням на Дніпро оперативний.

Правоохоронці встановили особи вандалів. Серед них — сумнозвісний «Радик провокатор», давно під'їдала зі столу мафії кримінального авторитета Петровского- «Наріка».

В числі вже затриманих — два інших персонажа: хтось Сергій пайола, горе- «бізнесмен», фірма якого має бенефіціара аж … в Горлівці, яка контролюється терористами з т.зв. «ДНР». Пайол, мабуть, набрав кредитів, заборгував банкам, а зараз «за гроші малі» пішов на службу авторитету Петровскому- «нарик».

Характерно, що на минулих місцевих виборах цей провокатор намагався пробратися до місцевої ради за списком Партії Зелених, викупленої Петровським. А зараз буде з лишком розплачуватися за дурість і безпринципність.

Ще один затриманий вандал — злісний неплатник аліментів Павло Найко (на його адресу є цілий набір судових рішень). Крім того — він не раз їздив п'яним за кермом, порушуючи правила дорожнього руху і піддаючи ризику життя людей.

Ось таких токсичних громадян наймає мафія Петровского- «Наріка» для того, щоб дешевими провокаціями спробувати «розгойдати» ситуацію в Дніпрі.

Нагадаємо, під час місцевих виборів восени 2020 р бойовики «Наріка» організували ряд нападів на мера Дніпра Бориса Філатова під час зустрічей з виборцями. Заяви про ці злочини були направлені до поліції, однак, про реакцію правоохоронців на колишні безчинства провокаторів з мафії Петровського немає відомостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *