25.01.2022

Табір «Золотий вік» у Дніпрі відновлює роботу: які нововведення

У Дніпрі відновлює роботу табір Золотий вік. Перша зміна розпочнеться 17 січня. Наразі вже зареєстровано близько 250 осіб. Потрапити до списку можна і на наступні зміни, повідомляє Міськрада.

За словами заступника директора комунального підприємства Оздоровлення та відпочинок Дениса Чепура, реєстраційний відділ табору розташований за адресою: просп. Д. Яворницького, 64в, тел. 067-550-06-70.

Які необхідні документи для реєстрації

При собі слід мати паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, а також обов'язкову вимогу про наявність сертифікату вакцинації проти COVID-19 або довідки про одужання. />У новому сезоні для відпочиваючих підготовлено насичену концертно-розважальну програму, понад десяток локацій для змістовного відпочинку та дозвілля.

Це і творчі гуртки, спортивне спрямування (скандинавська ходьба, дихальна гімнастика, йога). Будуть і різні пізнавальні лекції, зокрема щодо здоров'я, запобігання шахрайським діям тощо. Працюватиме перукар, майстер манікюру, масажист. Також оновлено меню, яке стало різноманітнішим. Всі приміщення, кімнати у таборі з гарним опаленням, наголосив під час прес-конференції 5 січня Денис Чепур.

Він також нагадав, що зміна у таборі триває шість днів (понеділок-субота). Перебування в таборі, послуги, харчування, проїзд для відпочиваючих абсолютно безкоштовні.

Нагадаємо, соціальний проект муніципальний оздоровчий табір Золотий вік реалізується за підтримки мера Бориса Філатова. За 2017-2021 роки. у таборі безкоштовно відпочили близько 41 тис. дніпрян поважного віку.

Нагадаємо, раніше ми писали: у Дніпрі чоловік загинув через заборонені зимові розваги у парку Зелений Гай. Також ми писали про те, що пошуки жінки та дитини зупинили. Знайшли безвісти зниклих дочку та маму, яких шукали у Дніпрі та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *