29.05.2022

Таку «красу» спостерігають з літа: у Дніпрі у Варусі спалахнув скандал через чистоту в рибному відділі

У Дніпрі покупці продовжують скаржитися на продукти в супермаркетах і те, в якому непривабливому вигляді вони знаходяться. Про один із таких випадків кореспондент Міськради дізнався із повідомлення у телеграм-каналі Чорний список. Покупці виклали в соцмережі фотографії замороженої риби та «нечитані цінники», на яких важко розглянути вартість товару та його код.

Ось така «краса», за словами, дніпрян знаходиться в одному з супермаркетів Варус на житловому масиві Перемога. Покупці стверджують, що у рибному відділі тут нічого не змінюється з літа. Як виявилося, покупці неодноразово зверталися до продавців якось виправити ситуацію, але вони, на жаль, ніяк не реагують. «/>

Дуже «чисті» морозильні камери в рибному відділі магазину #Varus на вул. 20 років Перемоги, 43д. Таку «чистоту» можна було спостерігати ще з літа. Цінники практично нечитані, особливо для пенсіонерів. У відділі купа продавців, на обурення не реагують. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Дніпрі Варус вибачився перед покупцем за скумбрію та партію риби. Також ми повідомляли про те, що «Касир обікрав мою маму»: у Дніпрі у Варусі стався конфлікт через кульочки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *