04.08.2021

Треба внести зміни в угоду: Шмигаль розповів про долю будівництва метро у Дніпрі

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду заявив, що для добудови метро у Дніпрі треба внести певні зміни в угоду з Європейським інвестиційним банком, передає Depo.Дніпро.

«Ми будемо розглядати рішення, яке стосується співпраці з Європейським інвестиційним банком. Ми маємо уповноважити міністра фінансів на підписання документа про внесення змін до фінансової угоди, яка дозволить завершити будівництво метрополітену в місті Дніпро», – зазначив він.

Щоправда, невідомо, про які саме зміни йдеться. Як відомо на добудову метро у Дніпрі був взятий кредит у 330 млн євро. Міський голова Дніпра Борис Філатов так висловлювався щодо необхідності добудови метро: «Потрібно чи не потрібно завершувати цей радянський проект? Потрібно. Інакше доведеться відкачувати воду, зміцнювати або заливати бетоном. Такі ж гроші. Або все просто провалилиться»,

Нагадаємо, станом на жовтень минулого року на будівництво нових станцій метро у Дніпрі витрачено 52,8 млн євро. Цифра загальна по двох контрактах – з фірмою-Limak і польською інжиніринговою компанією, що забезпечує технагляд.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *