25.01.2022

Турецькі боти оцінили колишнього голову Дніпропетровської ОДА гідно

Колишнього голову Дніпропетровської ОДА гідно оцінили турецькі боти, які найчистішою українською мовою. Мабуть, українські вирішили про Олександра Бондарнка просто не бруднитися.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на пост у Facebook відомого блогера Дениса Казанського.

Що робити депутату облради, який відкриває зупинки з профнастилу, і тому, хто постійно хвалиться тим, який він класний профі, а ніхто це не лайкає та не коментує? Правильно покликати на допомогу турецьких ботів! І добрі друзі з берегів Босфору чистою українською напишуть у коментах, як сильно країні потрібен такий ефективний лідер», — написав Денис Казанський.

І справді, судячи з того, що на допомогу «ефективному менеджеру» приходять тільки боти з-за кордону, то в Україні його підтримати зовсім нікому.Тим часом Олександр Бондаренко запам'ятався мешканцям області не лише бездарною роботою на посаді голови ОДА, а й багатьма корупційними скандалами. Наприклад, ми писали про те, що екс-губернатор Дніпропетровщини Бондаренко «задарував» тендерами на майже 17 мільйонів підприємниць із Дніпра. І це тільки вершина айсберга. а нині депутат облради пішов у народ і почав піаритися на будівництві трьох зупинок із профнастилу, ми писали тут.

Але жадоба народної слави, певне, спонукає Олександра Бондаренка ще й не на таке . Боти йому на допомогу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *