24.05.2022

Турецькі ЗМІ публікують кадри з «Адміралом Макаровим» (відео)

Турецькі ЗМІ публікують кадри, на яких, імовірно зафіксований фрегат «Адмірал Макуна» передає Міськрада.

Також військовий портал Defence Express пише, що відразу 4 розвідувальні літаки та безпілотники країн НАТО проводять розвідку в районі ймовірного знищення фрегата.

Після знищення ракетного крейсера «Москва» у Чорноморського флоту РФ залишилося три великі кораблі. Найважливішим був 125-метровий фрегат «Адмірал Макаров» із ЗРК «Штиль-1» та 8 ракетами «Калібр» на борту.

Підбитий російський фрегат Чорноморського флоту РФ «Адмірал Макаров» помітили у відкритому морі. Про це повідомив турецький канал TRT Haber.

Автори матеріалу опублікували відеозапис із безпілотного літального апарату. На знімках, імовірно, знято російський фрегат «Адмірал Макаров» після попадання в нього української ракети «Нептун».

Водотоннаність «Адмірала Макарова» 4 тис. тонн, він може вмістити до 200 членів екіпажу. Корабель назвали ім'ям віце-адмірала російського імператорського флоту Степана Макарова. Судно заклали у 2012 році на суднобудівному заводі Янтар у Калінінграді, а на воду спустили у 2015-му в окупованому Севастополі.

Фрегат виконував «бойові завдання» у Середземному морі з 2018 року Росія використала його у військовій кампанії у Сирії. У лютому 2022 року з корабля обстрілювали ракетами територію України.

Нагадаємо, біля острова Зміїний був підбитий «Адмірал Макаров».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *