22.01.2022

Тут є все для справжнього видовища: під Дніпром відкрили новий стадіон (ФОТО)

У селі Придніпровське на Нікопольщині побудували з нуля стадіон. З повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Нову арену відкрили товариським матчем. На полі зустрілися юні спортсмени Червоногрігорьевской громади і збірна команда ДнепрОГА, повідомляє «Міськрада» з посиланням на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Раніше тут був пустир, а сьогодні сучасний стадіон, підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Будемо будувати і далі. Цього року плануємо відкрити в регіоні ще кілька таких потужних інфраструктурних об'єктів.

на стадіоні зручні трибуни на 300 глядачів. Є електронне табло. Все для справжнього видовища.

Сучасне футбольне поле то, що дасть можливість виховувати нові таланти в хороших умовах. Нехай в країні буде побільше таких чудових майданчиків, сказав перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов.

Поряд з полем адмінкорпус. Його звели за технологіями енергозбереження. Усередині тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські.

Місцеві спортсмени кажуть, раніше ганяли м'яч на звичайній сільській майданчику. Зате тепер мають повнорозмірне футбольне поле. Є умови і для занять легкою атлетикою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *