29.05.2022

У центрі Дніпра водій маршрутки не помітив людей на «зебрі» та збив дитину

Водій маршрутки, яка їхала з Підгороднього до пеніходу на дніпровській автостанції, в центрі Дніпра. strong>

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на Дніпро ТБ.

Ввечері 7 листопада родина з дочкою перетинала дорогу. Водій маршрутки спочатку зупинився, а потім машина зрушила з місця та вдарила дитину. Найбільше постраждала дівчинка, у неї забиття ноги. У Дніпропетровській обласній дитячій клінічній лікарні їй надали медичну допомогу, зараз вона доліковується амбулаторно вдома.

За словами очевидців, батько дівчинки мало не вчинив самосуд: він відкрив кабіну маршрутки та почав бити водія просто на місці події.

На Новомосковському автотранспортному підприємстві, чия маршрутка причетна до ДТП, вжили відповідних заходів — водія відсторонили від роботи, проводять службове розслідування.

За словами водія, він не побачив людей на зебрі, оскільки вони потрапили до «мертвої зони».

Люди якраз рухалися праворуч наліво, тим самим вони потрапили у праву стійку автобуса. Як тільки він їх побачив, почав гальмувати», — кажуть на підприємстві.

Водночас фахівець у сфері дорожнього руху Микита Нем'ятий стверджує, що в даній ситуації не йдеться про сліпу зону.

>

Водій побачив пішоходів, а отже, якщо він побачив, вони були у нього не в сліпій зоні, — каже він.

За фактом резонансної ДТП призначено низку експертиз, зокрема автомеханічну та трасологічну. Їхні результати обіцяють оприлюднити після завершення досудового слідства. 560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *