20.01.2022

У Дніпрі активно готуються до нового опалювального сезону

У Дніпрі активно готуються до нового опалювального сезону. У комплексі по всьому місту оновлюють ізоляцію на тепломережах, капітально ремонтують трубопроводи опалення, встановлюють більш сучасне, енергоефективне обладнання в теплорозподільчих пунктах і котелень. У будинку № 48 на вулиці Набережній Перемоги міняють ізоляцію на 500 м теплотраси. 80% робіт зараз вже виконано.

Про це повідомляє «Міськрада» з посиланням на телеграм-канал Депаратаменту благоустрою та інфраструктури ДГС.

Тут попередня ізоляція відпрацювала свій термін. На ній з'явилися значні пошкодження поверхні. Це досить глобальна робота, яка дозволить заощадити енергоресурси, перешкоджаючи тепловтрат. Всього на тепловому дільниці №2, який охоплює два райони, Соборний і Шевченківський, вже замінено близько 3 км ізоляції, ще близько 2 км залишилося. Роботи планують завершити до 1 вересня, — сказав головний інженер теплового ділянки №2 Олексій Наумов.

Котельня по вулиці Телевізійної, 3, опалює шість житлових будинків, а також адміністративні та господарські приміщення регіональної телерадіокомпанії. Тут поки замінюють старе обладнання.

На цій котельні раніше вже замінили трубопровід центрального опалення довжиною в 130 погонних метрів і насосне обладнання. Зараз демонтували старий котел, який експлуатувався більше 20 років, через що постійно потребував ремонту. Замість нього встановлюють новий з сучасним автоматичним управлінням подачі газу і регулюванням температури. Роботи планується завершити до 15 вересня, — повідомила майстриня теплового ділянки №2 КП Теплоенерго Жанна Біланова.

Два нових енергозберігаючі насоси вже встановили в котельні на вулиці Коробова, 3.

Їх потужність компенсує роботу чотирьох старих. При цьому вони споживають в 1,5 рази менше електроенергії, забезпечуючи теплоносієм весь житловий масив Червоний камінь, — пояснив старший майстер теплового ділянки №3 Михайло Ярош.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *