17.01.2022

У Дніпрі ціни на сало б'ють рекорди (ФОТО)

У Дніпрі на ринках міста ціни на сало вже досягли рекордних значень.

< Про це повідомляє Міськрада з посиланням на Файне місто Дніпро.

Сьогодні, у суботу, городяни поїхали на закупівлю та були неприємно здивовані цінами на національний український продукт сало. Так, на Озерці кілограм сала коштує щонайменше 150-180 гривень, а в деяких точках усі 200.
І лише Коля Тищенко у паралельній реальності продовжує купувати цей делікатес по 50 грн. Але ми стільки не вип'ємо», — йдеться в повідомленні. Владислав Рибалка парирує:

А що ви хотіли? У селах дедалі менше людей, які займаються господарством. Не вигідно. Газ, на якому готується їжа для живності – самі знаєте скільки коштує. Бензин і автогаз — так само окремий привіт передають антимонопольному комітету (хто взагалі пам'ятає про їх існування?). Зерно, корми, ліки для тварин — не дешевші за «людські». А вартість насіння, засобів захисту та добрива — ви хоч трохи вникаєте в ці аспекти? Ціна на сало та м'ясо – це не бажання селян заробити на вас усі гроші світу і бухати на них до весни нічого не роблячи. Це наслідок відсутності держави як такої. Бажання торгашів, саме торгашів, які скуповують по селах продукт, забрати за копійки та здерти з вас три шкури і при цьому ніхрена не зробити і жити приспівуючи. І окреме спасибі олігархічному злодії, яке ви, дорогі співгромадяни, вибираєте кожні вибори – вони виробляють вашими руками, ціною вашого здоров'я, за мізерні зарплати весь спектр продукції для аграрного та тваринницького сектору і продають вам же у три дороги. Так для довідки. Подивіться, скільки навесні коштуватимуть засоби захисту та посівний матеріал і які стрибки будуть на продукти вже з січня (за старою традицією майбутні витрати будуть відбивати вже тоді). Нинішній щоденний намір цін (якого впритул не бачать і навіть не хочуть бачити ні президент, ні уряд, жодне ЗМІ) на продукти здаватиметься казкою».

Деякі навіть пропонують дарувати сало та соняшникову олію на день народження І це буде не зайвим.

На думку експертів, зростання цін на сало пов'язане з падінням цін на свиней вибійних кондицій, спричиненим збільшенням імпорту свинини, дорога українська свинина спровокувала стрибок імпорту з ЄС і Канади .

З початку року значно збільшилися обсяги імпорту свіжої та охолодженої свинини: у структурі імпорту вона займає 46%.На частку морозива імпортної свинини припадає 56%.

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі лише за тиждень ціни на білокачанну злітали кілька разів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *