17.01.2022

У Дніпрі День міста завершили видовищним світло-лазерним шоу «Dnipro Light Flowers», які претендують стати наймасштабнішою арт-інсталяцій у світі

У Дніпрі вечір святкової суботи завершився яскравим шоу вогню, світла і лазерів, а також грандіозної постіндустріальної світло-лазерної арт -інсталяції Dnipro Light Flowers, повідомляє «Міськрада».

Це просто вражає. Аж дух захоплює! коментує Дніпрянка Анна.

Ідея проекту Dnipro Light Flowers змінити образ міста заводів, адже Дніпро зараз стає постіндустріальним центром, говорить засновник і дизайн-директор компанії Expolight Микола підборах. Зараз арт-інсталяція охоплює п'ять заводських труб із запланованих тринадцяти.

Подібних рішень для комплексних інсталяцій, які працювали б без можливості поєднати їх проводами, в світовій практиці немає. Тому це вимагало чималих розробок: від спеціальних датчиків GPS-контролерів, які до мілісекунд пов'язують між собою труби, і через Дніпро зв'язуються з оглядовими майданчиками, де запускається звуковий контент. Писали і софт, і хард частина. Навіть лазери, що дають ефект квітів, потрібно було створювати. Їх зробила команда в Дніпрі. Вони дуже потужні, вдвічі потужніша всіх, що коли-небудь були в Україні, пояснив Микола підборах.

Арт-інсталяцію задумали ще три роки тому. Її втілюють виключно за рахунок спонсорів і меценатів.

Дніпро живе новим життям. Він дихає. У ньому з'являється все більше нових цікавих місць, які враховують сучасні урбаністичні тенденції так звані фішки. Сьогоднішнє світло-лазерне шоу є тією інсталяцією, якої раніше не було не тільки ніде в Україні, а й, мабуть, ніде в світі, сказав мер Борис Філатов.

З Днем народження, улюблене місто!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *