20.05.2022

У Дніпрі дівчина зубами малює картини з петриківським розписом (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогоднішня наша героїня Наталія Ніколенко. Вона народилася у Дніпрі, виросла у дитячому будинку-інтернаті, здобула середню освіту. Нині живе у пансіонаті у Придніпровську. Через вроджений артогрипоз у Наташі пошкоджено суглоби рук та ніг. Через це від неї ще у пологовому будинку відмовилися батьки. Але Наталя не скорилася хвороби та злому року долі. Вона вирішила, що житиме щасливо, приноситиме людям користь і надихатиме. І зайнялася Петриківським розписом.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на «Наше Місто».

Коли я жила в дитячому будинку, проходила курси з Петриківського розпису. Почала малювати для того, щоб себе фінансово забезпечувати в майбутньому, каже художниця. >Дівчина обрала Петриківський розпис, бо любить свободу у живописі.

Я пробувала інші сфери живопису. Мені не сподобалося. Не люблю малювати людей і ненавиджу приділяти багато часу природі, щоб її точно переносити на полотно. Я люблю повну свободу. У Петриківському розписі теж є свої нюанси і треба дотримуватися правил. Але я їх не дотримуюсь. Я малюю по-своєму. У мене чудово виходить, і я дуже щаслива, ділиться Наталя.

Малює дівчина на щільному папері, полотні, а також на дерев'яних кухонних дощечках. Продає свої роботи через соціальні мережі. Каже, що купують не лише українці, а й люди з інших країн. Цим вона заробляє собі на життя. height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

2006 року Наталія Ніколенко перемогла у номінації Гордість країни. Тоді про неї говорила вся Україна. Катерина Ющенко подарувала їй ноутбук та інвалідне крісло. А також сприяла її поїздці до США, де американські лікарі провели ряд операцій. Після них Наталка змогла сидіти.На Кубі Нтащу найбільше вразило те, що люди з обмеженими фізичними можливостями не почуваються там ущемленими, а можуть вести активний спосіб життя. Навколо безбар'єрність та шанобливе ставлення. Через це Наталка зовсім не хотіла повертатися до України. Але незабаром туга по батьківщині заполонила її душу і серце. Дівчина повернулася в рідну країну, в пансіонат, і продовжила жити далі: щасливо, впевнено і з оптимізмом.

Я вірю у свої можливості, реалізовую себе, прагну стати незалежною. Працюю, і ще раз працюю над собою, щоб досягти успіхів у своїй справі, каже Наталя. .com/embed/8q4JbQMgfD0″ width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Незважаючи на те, що про унікальну художниці вже рідко згадують всеукраїнські ЗМІ та центральну владу, її продовжують підтримувати не лише жителі Дніпра та області, а й небайдужі люди з-за кордону.

У соціальних мережах мені донатять за те, що я надихаю людей своєю творчістю . Я щаслива і вдячна за фінансовий достаток і із задоволенням приймаю такі щедрі подарунки. Я хотіла б побажати всім вірити в себе і свої сили, прагнути кращого і робити тільки те, що робить вас щасливими», — каже Наталя.

Наталії можна допомогти:

4149439019528763 Ніколенко Наталія Олександрівна (ПриватБанк)

Бажаємо Наталі успіхів у її творчості.

Раніше ми писали, У Дніпрі дівчина малює шедеври, тримаючи пензлик у зубах (ФОТО) .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *