17.01.2022

У Дніпрі для тренувань юних скелелазів відкрили мотузковий парк (ФОТО)

У Дніпрі в центрі художньо-естетичної творчості молоді (по вул. Передова, 25 .

Про це повідомляє «Міська рада».

За проектом встановили дворівневі конструкції з платформами, скеледром, гімнастичні кільця, дитячу гірку тощо. На такому тренажері юні спортсмени відпрацьовуватимуть навички зі скелелазіння. У закладі навчаються туризму півсотні дітей.

Тут учні зможуть тренуватися не тільки на землі, а й на висоті в три метри, там вже складніша смуга перешкод. Це дуже добре у підготовці до змагань. Раніше тренувалися у залі центру та на вулиці, розповів заступник директора комунального позашкільного навчального закладу Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді Дніпровської міської ради Олександр Шураєв.

Пробувала свої сили на новому мотузяному майданчику 12-річна скелелазка Вероніка Педан:

Перед тим як побудувати мотузковий майданчик, наш департамент радився з адміністрацією з працюючими тут тренерами. До того ж, зробили і для малюків невелику ігрову зону, щоб тут могли проводити час як початківці, так і профі. Ми дуже хочемо, щоб діти тренувалися і гідно представляли наше місто на різних змаганнях. Приходьте, записуйтесь у гуртки, у нас дуже багато талановитих викладачів та тренерів, зазначила директор департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар'я Біла.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *