25.05.2022

У Дніпрі кожну секунду вступають у бій зі смертю: репортаж із реанімації, де рятують хворих на коронавірус (ВІДЕО)

Корпоравірусна інфекція мутує стрімкими темпами. Реанімаційні відділення переповнені хворими, а більшість із них у вкрай тяжкому стані. За словами медиків, які кожну секунду вступають у бій зі смертю, серед основних причин того, що сталося, — нехтування правилами гігієни та безпеки. Ще один найважливіший фактор, який призвів до плачевної ситуації – відмова людей від вакцинації, повідомляє Міськрада з посиланням на Дніпро оперативною.

Журналісти Дніпра оперативного відвідали відділення реанімації лікарні швидкої допомоги. Як пояснили медики, це відділення було розраховане на 6 пацієнтів. Але зараз кількість місць довелося суттєво збільшити – аж до 30 осіб. Тут цілодобово точиться боротьба за життя людини. У реанімації постійно чути звуки медобладнання та кроки лікарів. Сюди потрапляють хворі на коронавірус, найстрашніше, що всі вони — у дуже тяжкому стані.

Ще минулої зими вважалося, що в основній групі ризику переважно люди пенсійного віку. Але сьогодні можна з великою впевненістю сказати, що серед хворих на коронавірус з кожним днем ​​все більше і більше молодих. За словами лікарів, коронавірус став так званою універсальною відмичкою, яка відкриває патології, запропоновані в організмі.

Коронавірус «б'є по неврології»

З кожною хвилею захворювання додаються й нові ускладнення. Тепер коронавірусна інфекція призводить і до неврологічними розладами. завідувача відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги Дніпра, на жаль, так само стрімко, як зростає захворюваність, збільшується і статистика смертності.

Медики констатують такий факт:

Коронавірус все частіше і частіше стає агресивнішим. Лише за останню добу до цього корпусу надійшли 26 людей. І серед них, як кажуть лікарі, жодного вакцинованого.У цій палаті двоє пацієнтів. Вони стали одними з тих небагатьох нещеплених, хто народився в сорочці. Обидва потрапили до лікарні з двосторонньою пневмонією та 20%-им ураженням легень, з високою температурою та дуже сильною слабкістю. І обидва не вірили в серйозність хвороби, поки самі не опинилися на лікарняних ліжках. h2>Пацани, бережіться — пацієнт із реанімації благає колег

Сьогодні В'ячеслав Майданник лікується від коронавірусу. Чоловік після пережитого однозначно заявив:

Був раніше противником вакцинації. Зараз однозначно згоден, що треба щепитися. Обов'язково!

Зараз це дуже важко, звісно. Сподіваємося, що якщо щеплені, то легше це все переноситиметься, — прокоментував В'ячеслав Майданник.

Ще один пацієнт Євген Щербина під час зустрічі з журналістами розповів про те, як жив до того, як потрапив до відділення.

Я останнім часом без масок їздив на роботу. Зараз дзвоню та кажу колегам, друзям:

Пацани, бережіться.

На питання, як себе зараз почуває, В'ячеслав відповів:

За 100-бальною системою — на 98.

Ви досі ризикуєте життям? Тоді подивіться це відео!!!

Але так щастить далеко не всім і для багатьох хворих реанімаційні відділення стають точками неповернення. Тому наступного разу, коли вирішите знехтувати банальними правилами гігієни та власної безпеки, згадайте цих людей і подумайте, чи варто ризикувати життям? https://www.youtube.com/embed/s6ptuL7B91o» width=»560″ height=»314″ allowfullscreen=»allowfullscreen» data-mce-fragment=»1″>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *