25.05.2022

У Дніпрі Краснов «забив» на червону зону і безпека: в його клубі RIO натовпу людей

21 жовтня, після посилення правил «червоної» зони в Дніпрі — веселощі в розпалі. У клубі RIO одіозного депутата міськради Загіда Краснова життя б'є ключем, як в доковідние часи. Ближче до ночі — там величезні черги на концерт російського репера Андрія Pyrokinesis. «Червона» зона? Ні, не чули. Схоже, Краснову традиційно плювати на закон, поліцію і людей.


< br /> Про це повідомляє «Міськрада» з місця події.

Мажорна молодь, якій, як і організаторам, плювати на карантин і здоров'я близьких, ходить гуляти в клуб Краснова, ризикуючи заразитися або поширити небезпечну інфекцію. Сам Краснов і його наближені не тільки не закрили свої заклади в зв'язку з карантином, але продовжують заробляти на нічному клубі і ресторані, наплювавши на загрозу зараження в зв'язку зі скупченням людей в цих закладах. У той час, коли масові заходи під забороною.

При цьому немає ніякої інформації про те, що всі відвідувачі родючого місця вакциновані. Так само, як і немає даних про те, що в закладах Краснова проводиться хоч мінімальний контроль вхідних відвідувачів, і що весь персонал клубу Загіда Краснова отримав два щеплення від коронавируса і може підтвердити це дійсними документами.

Дніпряни обурені подібною практикою Загіда, який продовжує заробляти, піддаючи ризику здоров'я і життя молодих людей.

Контролюючі органи, в т.ч. Нацполіція, мають всі підстави провести оперативну перевірку дотримання карантинного режиму в закладах Краснова. Нагадаємо, за порушення правил карантину посадовим особам організацій і установ загрожує штраф від 34 000 до 170 000 грн. За інші види порушень, пов'язаних з умисним поширенням коронавируса, передбачена в т.ч. кримінальна відповідальність.

До речі, нагадаємо, буквально пів року тому, Краснов також наплював на карантин. Співробітники КП Муніципальна варти виявили в клубі RIO порушення 18 квітня, коли разом з поліцією перевіряли заклади Дніпра на правила дотримання обмежень карантину. Тоді всі співробітники і відвідувачі закладу зобов'язані були бути в масках, кількість відвідувачів має бути обмежена. Але, ніхто не дотримувався правил. Ні соціальної дистанції, ні масок, ні кількості людей, згідно правил. Тоді ННА порушників було складено адмінпротокол за статтею 44-3 КУпАП Порушення правил щодо карантину.

Як раніше повідомляв «Міськрада», Краснов привіз в Дніпро скандального російського репера Ганвеста, який прославився матюками піснями і перемогою в конкурсі «Сором року».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *