22.01.2022

У Дніпрі куниця-вампір знищує домашню живність (ФОТО)

У Дніпрі в селищі Чаплі місцеві жителі не на жарт переполошилися через куниці, яка подушила і випила кров з всіх курей, які були в сараї. Люди попереджають один одного про те, що подібне може статися в будь-якому подвір'ї, тому просять бути уважними, щоб не втратити птицю, повідомляє Міськрада з посиланням на пост Уляни Калантаенко.

Жінка поділилася бідою, яка сталося у них у дворі. За словами Уляни, вчора ввечері в сараї, після 22-ї години вона виявила мертвих, знекровлені курей. Жінка припустила, що тут «господарювала» куниця, яка забігла на включене світло, передушила птицю і випила з неї всю кров. Так вмить сім'я втратила 25 курок.

Будьте обережні, так як у багатьох є кури. Слів просто немає, цілковитий жах !, — прокоментувала в повідомленні Уляна Калантаенко.

Місцеві жителі відразу почали бити на сполох і попросили уточнити місце, де це сталося.

Як стало відомо, ПП з куницею-вампіром сталося на вулиці Еловой.

в листуванні під постом стало відомо від жителів селища, що в деяких дворах в минулому році трапилася така ж біда. Вони просять пам'ятати про те, що творить куниця, тому потрібно обов'язково зміцнювати місця перебування птахів, щоб зберегти курник.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *