17.01.2022

У Дніпрі мама-кішка захищала кошенят від зграї бродячих собак і загинула в нерівній сутичці: малюкам шукають сім'ю (Фото)

У Дніпрі на житловому масиві Північний в одному з гаражних кооперативів з улюбленицею кішкою трапилася біда. Місцеві жителі до цих пір зі сльозами згадують історію про те, як відважно за життя кошенят до останнього подиху зі зграєю бездомних собак боролася молода кішка. Про це кореспондент Міськради дізнався з повідомлення в редакцію від Андрія Коваленка.

Мама-кішка захищала своїх діток від зграї бродячих собак і пожертвувала собою, щоб врятувати малюків. Була улюбленицею всього гаражного кооперативу. Місцевий власник гаража і за сумісництвом двірник дядя Вася прихистив малюків у себе в гаражі і вигодовує пухнастиків з шприца.

Але скоро почнуться холоди і малюкам стане не комфортно в гаражі. Він на жаль не може залишити їх у себе і сподівається на допомогу небайдужих людей.

Номер телефону дяді Васі, який опікується судобой кошенят +380995249409. Він згоден, щоб дзвонили, він поруч працює, підійде, покаже кошенят. Візьміть, будь ласка малюків. Вони загинуть без сім'ї і ласки, — написав у повідомленні Андрій.

< img src = "/wp-content/uploads/2021/09/86df1df701557e0053a065a328007f89.png" />

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *