25.01.2022

У Дніпрі мешканці самі зробили ремонт у під'їзді та запрошують городян до челенджу (ФОТО)

У Дніпрі в будинку на Донецькому шосе звичайний під'їзд перетворився до невпізнанності. А постаралися для цього самі мешканці.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на посаду Олександра Шевчука у групі «Все життя на Фрунзенському.Дніпро».

Він розповів , що спочатку молодий хлопець Олександр на благодійних засадах, самостійно, зробив венеціанську штукатурку та пофарбував стіни на першому та другому поверсі. Тим самим зробив під'їзд набагато красивішим.

Добрий початок підтримала дружина Олександра Шевчука.

Моя дружина надихнулася його прикладом. Виявилося, що технологічно робити цю штукатурку досить легко, за матеріалами не дорого, а часу можна витрачати не більше години-дві на день», — каже автор поста.

А далі захотіли допомогти всі сусіди на поверсі.

Одні вивезли все будівельне сміття, яке між поверхами накопичувалося роками. Другі запропонували з'їздити до Епіцентру та зробити закупівлю всіх необхідних матеріалів. Я зі свого боку видаляв зі стін зайві, давно вже нікому не потрібні телефонні та ТВ-проводи, а потрібні кабелі сховав біля короба. Решта сусідів допомогла з фарбуванням стін та прибиранням підлог після ремонту», — роздивився Олександр.

За його словами, така робота добре подружила сусідів. Крім того, тепер на поверх приходять екскурсію. А голова ОСББ Тетяна відшкодувала всі витрати (згідно чекам) на оздоблювальні матеріали.

Нехай і далі наш будинок та житловий масив загалом стає тим місцем, у якому приємно та комфортно жити. Так що пропоную, як стало модно зараз, челлендж (виклик). Хто наступний? Приєднуйтесь! Воно того варте!
Зі свого боку, моя дружина, готова навчити робити венеціанську штукатурку та розкрити маленькі хитрощі, як усе зробити легко та весело», — запропонував Олександр Шевчук.

Раніше ми повідомляли, що в Дніпрі взялися за зливи по Мануйловському.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *