29.05.2022

У Дніпрі на 2 місяці популярний трамвай призупинить рух

У Дніпрі з сьогоднішнього дня, 28 жовтня, трамвай № 17 суттєво змінить графік роботи. Таке рішення ухвалено у зв'язку з проведенням капітального ремонту трамвайної колії по вулиці Миколи Руденка (колишня вул. Войцеховича). Про це повідомляє Міськрада з посиланням на Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради.

Як ходитиме трамвай No 17

Через капітальний ремонт трамвайної колії по вулиці Миколи Руденка, який триватиме майже 2 місяці, буде припинено звичний рух трамваїв No17. Пасажирам, які користуються цим маршрутом, потрібно врахувати важливу інформацію.

Як довго будуть зміни

Зміни заплановані з 28 жовтня по 25 грудня 2021 року з 8:00 до 17:00.< /p>

Схема руху трамвая № 17

Протягом цього часу трамвай № 17 курсуватиме за наступним маршрутом:

трамвай No 17 тимчасово курсуватиме по маршруту трамвая No 7, а саме — від площі Старомостової до Транспортного університету.

Зміни на вулиці Робочій

У Дніпрі також відбулися зміни і на перетині вулиць Робочої та Криворізької, тут уже завершився капітальний ремонт трамвайних колій. На час ремонту було припинено рух трамваїв № 11, маршрутки та тролейбуси також курсували за зміненим напрямком. Зараз транспорт їздить за колишньою схемою. , що 29 жовтня, з 11:00 до 13:00, трамваї маршрутів №5 і №11 рухатимуться із затримками. Що треба чекати на пасажирів. Також ми писали, які школи у Дніпрі виходять із дистанційного режиму роботи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *