29.05.2022

У Дніпрі на набережній знесуть 20 самобудів: вже відомі об'єкти (ФОТО)

У Дніпрі тривають перевірки законності об'єктів, що знаходяться по всій набережній. Таке завдання отримали профільні органи міськради під час чергової сесії. Йдеться про законність отримання технічних умов та підключення об'єктів до води та каналізації, а також чи законно той чи інший об'єкт знаходиться на тій чи іншій земельній ділянці, повідомляє Міськрада.

Кожен профільний орган міськради перевіряє об'єкти за окремим графіком. Так інспекція з питань благоустрою вже перевірила понад 80 об'єктів, розташованих на Набережній Заводській від ж/м Парус до Річкового порту. Майже кожен з них має проблеми або із землевідведенням, або з правом власності.

Особливу увагу інспекції привернув цілий комплекс будівель на Набережній Заводській це 20 споруд, так званих елінгів. Вони знаходяться на гостериторії, якою займається Дніпровське лісове господарство. Такі землі можна використовувати, згідно з законодавством, для охорони, збереження та відтворення лісів, але ніяк не для приватної забудови. />

За словами начальника інспекції з благоустрою міськради Руслана Мороза, елінги було збудовано 5-6 років тому і введено до Реєстру прав власності рішенням суду. Хтось використовує їх як будинок для відпочинку, хтось як приватну станцію човна. Як виявилося під час перевірки, вони не мають ні землевідведення, ні дозволу на будівництво, ні документів про введення в експлуатацію.

Крім того, такі споруди не мають адреси та жодних дозвільних документів. У 2019 році такі об'єкти перевіряли, департамент правового забезпечення міськради з того часу проводить роботу щодо скасування права власності на ці елінги.

Уже перші дві інстанції винесли рішення на користь територіальної громади міста. Також у травні 2021 року касаційний суд підтвердив скасування права власності на ці об'єкти. >Як зазначив Руслан Мороз, після того, як згідно з судовими рішеннями виключать записи з Єдиного реєстру нерухомого майна, вільний доступ до води буде відновлено. А об'єкти, які збудували самовільно, чекає на демонтаж.

Читайте також про те, що лікарні Дніпра отримали сучасне обладнання. Тепер для ПЛР-діагностики коронавірусу знадобиться набагато менше часу. Також писали про те, що потрібна допомога в упізнанні двох шахрайок, які обдурили пенсіонерку. Повідомляла Міськрада і про унікальні екзотичні плоди, які вирощує дівчина у себе на городі на Дніпропетровщині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *