20.01.2022

У Дніпрі на Січеславською Набережній відновили частину пішохідної зони і облаштували велодоріжку

У Дніпрі завершуються роботи з відновлення частини пішохідної зони на Січеславською Набережній між вул. Поля і Крутогірна спуском, повідомляє «Міськрада».

Тут поклали нову тротуарну плитку, в тому числі і тактильну, облаштували велодоріжку. Також на проїжджій частині, між паркувальними кишенями, облаштують зелені зони.

На цій ділянці ми поклали новий тип плитки: вона має більш естетичний вигляд, а на відміну від стандартної, більш гладка і не має стиків. Всього роботи тривали близько трьох місяців. За кілька днів повністю завершимо цей об'єкт. Зараз готується проект подовження велодоріжки і поновлення тротуару далі: до вул. Ливарної і вул. Павла Нірінберга, зазначив начальник інспекції з благоустрою ДГС Руслан Мороз.

Крім того , уздовж тротуару встановили 140 антіпарковочних стовпчиків.

Раніше деякі водії заїжджали на тротуар десь повністю, а іноді частково, паркуясь в кишені. Антіпарковочние стовпчики убезпечать пішоходів і велосипедистів. Крім того, пересування по пішохідній зоні стане комфортніше, а водії не будуть порушувати ПДР, додав заступник директора КП Транспортна інфраструктура міста ДГС Дмитро Омельченко.

Дніпрянка Аліна проходить по набережній щодня. Зараз милується оновленої пішохідною зоною:

Тут раніше був старий асфальт, плитка, не дуже було комфортно ходити. Після дощу утворювалися калюжі. Мені подобається оновлений вигляд пішохідної зони. Добре, що є і окрема велодоріжка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *