04.08.2021

У Дніпрі на тролейбусному маршруті встановили унікальне обладнання

У Дніпрі на тролейбусному маршруті у Придніпровськ з’явився перший вловлювач для струмоприймачів рухомого складу, передає Depo.Дніпро з посиланням на канал Департаменту транспорту міськради у Telegram.

Це спеціальне обладнання для машин з автономним запасом ходу. Нині це маршрут № 6 (ж/м Придніпровськ – пл. Соборна).

«Цей пристрій суттєво автоматизує зарядження тролейбусів, які мають автономний запас ходу. Раніше для підключення до контактної мережі водієві потрібно було вимикати двигун, виходити з тролейбуса, вручну підключати струмоприймачі – і все це на зупинці громадського транспорту, – зазначив заступник директора з експлуатації КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков. – Це не лише затримувало пасажирів, а й наражало на небезпеку водія, адже на дорозі може бути інтенсивний рух транспорту. Тепер підключення відбувається автоматично, водій не виходить з кабіни».

Перший такий вловлювач з’явився на ж/м Придніпровський декілька днів тому. Планується, що їх буде ще три: на ж/м Перемога, на вул. Маршала Малиновського (цим маршрутом рухаються тролейбуси маршруту № 6 у депо) та безпосередньо у депо, де майбутні водії проходять навчання.

Нагадаємо, з 1 лютого тимчасово зупинився рух автобусного маршруту №11. Це пов’язано з відкриттям тролейбусного маршруту №6, який на 60% дублює автобусний маршрут №11, а також закриттям більшої частини виробництв, розташованих у промисловій зоні. 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *