17.01.2022

У Дніпрі нагородили найактивнішу молодь міста: кого відзначили

У Дніпрі нагородили найактивнішу молодь міста. Захід організували на території Молодіжного центру Дніпра і приурочили до Міжнародного дня молоді. Відзначили кращих з кращих: лідерів шкіл, студентства, гуртожитків, HELPERов (волонтерів). Запрошені отримали подяки та подарунки.

Молодь рушійна сила будь-якої країни. Дніпровська молодь активна, енергійна. Лідери молодіжного руху постійно, кожен у своєму середовищі, організовують, проводять важливі, цікаві заходи, проекти. Вони свідомо, професійно і цілком на громадських засадах займаються молодіжної діяльністю, розвивають молодіжну політику в місті.

І за це ми їм щиро вдячні. Бажаємо нашій молоді, щоб їх чули, а вони не мовчали. Зі святом! сказала заступниця директора департаменту молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Дніпровського міської ради Анна Браткова.

Зі свого боку голова Молодіжної ради Дніпра Рафаель Кижнер зазначив:

Дійсно потрібно відзначати і дякувати активних, ініціативних студентів, учнів, активістів гуртожитків, волонтерів, оскільки завдяки їх діяльності навколо них збираються і інші молоді люди, нові учасники, які долучаються до проведення різних заходів, акцій, проектів.

Серед нагороджених і лідер учнівського самоврядування школи № 22 Аделіна Дьякова: Приємно, коли твою діяльність відзначають, дякують. Це ще більше надихає на те, щоб просуватися далі. Щиро люблю громадську діяльність, допомагати в проведенні різних молодіжних, відкритих заходів в рідному Дніпрі.
Відзначили в цей день і голови ради студентів Національного технічного університету Дніпровська політехніка Валерія Міщенка.

Почну безліч різних заходів серед студентів нашого вузу — це і Спікінг-клуб по вивченню англійської, киберспортівниє турніри тощо. Ми активні учасники фестивалю Студентська весна. Загалом приємно бути серед відзначених. Це, так би мовити, віддача за діяльність і ще більше мотивує бути активним, додав студент.

Довідка. З 2022 року в відповідно до указу Президента в Україні відзначатимуть День молоді разом з усім світом 12 серпня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *