25.05.2022

У Дніпрі обговорили проект бюджету міста на 2022 рік: які основні показники

29 жовтня в рамках бюджетних слухань у форматі Zoom-конференції з онлайн-трансляцією в Youtube обговорили проект. В обговоренні головного фінансового документа взяли участь представники департаментів, управлінь, комунальних підприємств міської ради, а також громадськість, повідомляє Міськрада.

Проект бюджету Дніпра на 2022 рік представив заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Володимир Міллер.

За його словами, бюджет повністю збалансований і становить 16 млрд. грн. Власні доходи порівняно з 2021 р. збільшуються на 1,6 млрд. грн.

В той же час є «космічний» зростання за захищеними статтями витрат приріст на 1,5 млрд. грн. Так, наприклад, витрати на заробітну плату зростуть на 350 млн. грн., комунальні послуги у бюджетній сфері на 370 млн. грн.

Завдяки балансуванню доходів нам вистачає на фінансування захищених видатків. Звісно, ​​продовжуватимемо і капітальні ремонти, реконструкції, будівництво у місті. Здійснюватимемо їх кредитними коштами. Плануємо кредитів залучати менше, щоб навантаження на бюджет було помірним.

Фінансуватимемо численний ряд різних муніципальних програм і медицину, соціальний захист, транспорт, освіту тощо. Також у повному обсязі обслуговуватимемо міське господарство, інфраструктуру, — наголосив Володимир Міллер.

Протягом місяця проект бюджету міста на 2022 рік обговорюватиметься у профільних комісіях міської ради. А у першій декаді грудня його планують винести для затвердження на сесію міськради.

Нагадаємо, сьогодні сайт Міськрада писала про те, що у Дніпрі обговорили співпрацю з Шанхаєм у сфері цифрової трансформації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *