29.05.2022

У Дніпрі перекриють проїжджу і пішохідну частину в центрі міста: як будуть ходити маршрутки, трамваї і тролейбуси (ГРАФІК)

У Дніпрі триває будівництво метро, ​​яке так важливо для нашого міста.

< p> Як відомо, ніякі ремонтні та будівельні роботи неможливі без тимчасових незручностей.

Інформація про тимчасові зміни в русі громадського транспорту у зв'язку з будівельними роботами, які заплановані на завтра, 2 жовтня 20201 року. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на департамент транспорту міськради Дніпра.

У зв'язку з проведенням робіт з будівництва Дніпровського метрополітену, 2 жовтня 2021 з 15.00 до 17.00 перекриють проїжджу і пішохідну частини просп. Дмитра Яворницького від вул. Андрія Фабра до вул. Воскресенська (від вул. Воскресенська до Юліуша Словацького).

На час перекриття буде змінена схема руху маршрутів громадського транспорту:

1) Як будуть ходити трамваї і тролейбуси:

трамваї №1 працюватимуть за зміненим маршрутом:

а) від Залізничного вокзалу
Залізничний вокзал ін. Дмитра Яворницького вул. Шмідта пр. Пушкіна вул. Святослава Хороброго вул. Чернишевського вул. Севастопольська транспортний університет.
б) від Транспортного університету
Транспортний університет вул. Севастопольська вул. Чернишевського пр. Гагаріна пр. Дмитра Яворницького вул. Центральна;
Транспортний університет вул. Севастопольська вул. Чернишевського вул. Святослава Хоробрів пр. Пушкіна вул. Шмідта пл. Старомостова Залізничний вокзал;

тролейбуси №1 рух припиняється;
тролейбуси № А, № Б курсуватимуть зміненим напрямком: пл. Соборна пр. Гагаріна вул. Титова вул. Робоча пр. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра) вул. Леваневського Залізничний вокзал ін. Дмитра Яворницького вул. Шмідта вул. Робоча вул. Титова просп. Гагаріна площа Соборна.

2) Як будуть ходити автобуси і маршрутки:

маршрути 87А, 113, 118 у напрямку до площі Героїв Майдану об'їзд від пр. Пушкіна через вул. Святослава Хороброго, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за маршрутом;
маршрут 157А у напрямку до площі Героїв Майдану об'їзд від пр. Дмитра Яворницького через Андрія Фабра, вул. Старокозацький, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за маршрутом;
маршрути 101А, 146А у напрямку до площі Героїв Майдану об'їзд від просп. Дмитра Яворницького через Андрія Фабра, вул. Святослава Хоробрів, вул. Воскресенська до просп. Дмитра Яворницького і далі за маршрутом;
маршрути 87Б, 101А, 113, 118, 146Б, 157А у напрямку до вул. Андрія Фабра об'їзд від пр. Дмитра Яворницького через вул. Воскресенська, вул. Набережна Січеславська, вул. Юліуша Словацького до просп. Дмитра Яворницького і далі по маршруту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *