20.05.2022

У Дніпрі підозрюваний у вбивстві літньої жінки з кішкою розповів, як усе було

Підозрюваний у вбивстві літньої мешканки Дніпра розповів про мотиви злочину. Нібито все сталося через відмову дати йому 2 гривні.

Про це повідомляє «Міська рада» з посиланням на прокуратуру на Дніпропетровщині.

Про те, що чоловіка затримали , Ми повідомили 22 січня Того ж дня йому висунули звинувачення.

Як стало відомо пізніше, незадовго до смерті жертва зайшла до кафе. Поруч із нею на відеозаписі помітили раніше засудженого чоловіка.

Коли його затримали, він не заперечував своєї провини. Розповів, що між ним та перехожою стався конфлікт, який призвів до трагічних наслідків. Причиною цього нібито стало те, що вона не погодилася дати йому 2 гривні на випивку.

Убив дуже жорстоко

За даними поліції, зловмисник схопив шлакоблок і вдарив потерпілу по голові більше ніж 10 разів. Жінка померла на місці від отриманих травм. Її обличчя було настільки спотворене, що особу не могли встановити ще кілька днів. Після затримання у підозрюваного виявили закривавлений одяг. Також правоохоронці зазначили, що він лише кілька тижнів тому вийшов із в'язниці, де відбував покарання за інший тяжкий злочин.

Роль кішки у пошуках жінки

18 січня на вулиці Боброва у Дніпрі знайшли перенесення з пораненою кішкою. Її передали волонтерам у товариство «Вірність», а потім тварину віднесли до ветеринара та в лапі кішки виявили кулю. А потім її знайшли мертвою біля покинутої будівлі неподалік.

Спочатку вважалося, що жінка загинула внаслідок нещасного випадку: впала та вдарилася головою об шлакоблок. Реальність виявилася набагато страшнішою.

Раніше ми писали, що прийомним батькам спаленої на Дніпропетровщині дівчинки дали по 9 років в'язниці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *