29.05.2022

У Дніпрі пішов із життя директор цирку: відома дата прощання

У Дніпрі сьогодні, 8 листопада, стало відомо про те, що пішов з життя Юрій Костянтиновський. Багато років був директором та розпорядником у цирку Дніпра, повідомляє Міськрада.

Свій трудовий шлях у Дніпровському цирку він розпочав 17 червня 1987-го року. На посаді директора пропрацював майже 35 років, — наголошується у повідомленні. — Колеги Юрія Костянтиновського згадують, що він був мудрою та розважливою людиною, ніколи не забував про проблеми та дбав про тих, хто був поруч. Він ділився своїм досвідом і завжди допомагав людям, які цього потребували. Коли відбудеться прощання

Відома дата та час прощання з Юрієм Костянтиновським. В останній шлях Юрія Володимировича проводитимуть завтра, 9 листопада. Прощання відбудеться в приміщенні цирку Дніпра о 12:30. співчуття рідним та близьким покійного.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі померла декан біофака ДНУ. Також ми писали, що в Новомосковську після обіду внаслідок смертельної аварії загинула вагітна жінка, яка намагалася обігнати вантажівку на мокрій трасі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *