25.05.2022

У Дніпрі пішов із життя відомий лікар-онколог

У Дніпрі пішов з життя відомий лікар-онколог Валентин Анатолійович Коссе. Він врятував тисячі життів, допоміг вилікуватися і вижити, за що пацієнти та його родичі завжди пам'ятатимуть і дякуватимуть Лікарю з великої літери, повідомляє Міськрада з посиланням на Медичне співтовариство імені професора Дороганя.

Як сталося Відомо, що Валентин Коссе помер від ускладнень коронавірусу. Його серце перестало битися на 88-му році життя.

Косе все своє життя Коссе присвятив лікуванню та дослідженню різних аспектів онкзахворювань. Валентин Анатолійович багато років працював на кафедрі онкології в медакадемії та обласному онкодиспансері. Колеги з жалем повідомляють, що пішов із життя доктор медичних наук, професор Коссе Валентин Анатолійович. Він був відомим вченим, видатним лікарем, талановитим наставником, людиною блискучого інтелекту, величезної ерудиції, неймовірної працездатності.

Валентина Анатолійовича більше немає з нами. Але залишилася його наукова спадщина, його учні, які продовжать справу свого Вчителя. Залишилася пам'ять про цю світлу, душевно щедру Людину.
Медична спільнота імені професора «Дороганя» висловлює співчуття рідним, близьким, колегам, усім, хто знав і поважав Валентина Анатолійовича, — пишеться в повідомленні.

Редакція сайту Міськрада висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам Валентина Анатолійовича Коссе.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині поховали відомого бізнесмена, депутата, фермера Володимира Миколайовича Роя. Також ми писали, що помер президент Університету Альфреда Нобеля Борис Холод

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *