24.05.2022

У Дніпрі пішов із життя відомий вчений, керівник (ФОТО)

У Дніпрі на 77 році життя пішов у Вічність Георгій Поляков — відомий вчений кольорових металів» на кафедрі «Електрометалургії ім. акад. М. І. Гасіка» Національної металургійної академії України. Про це повідомляє Міськрада з посиланням на власні джерела. З жалем повідомляємо, що 27 січня раптово помер на 77 році життя старший викладач кафедри електрометалургії Георгій Поляков.

Георгій Анатолійович завжди був доброю, світлою, порядною та чуйною людиною. Світла пам'ять про Георгія Анатолійовича назавжди залишиться в наших серцях, — написали у повідомленні колеги.

Георгій Поляков народився 1946 року. У 1969 р. після служби в армії вступив на роботу до проблемної лабораторії нових металургійних процесів, яку в процесі і очолив.

У 1976 році закінчив вечірнє відділення ДМетІ та продовжував займатися науково-дослідною діяльністю. З 1983 був старшим науковим співробітником сектора циклонної плавки ПЛНМП. 2002 року пройшов за конкурсом на посаду старшого викладача кафедри. Основним напрямком наукової діяльності є циклонна плавка у чорній та кольоровій металургії та виробництво конструкційних сталей зі спеціальними властивостями. Має понад 60 наукових публікацій та 16 авторських свідоцтв на винахід.

Редакція сайту Міськрада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Георгія Полякова.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що школи та виші переходять на дистанційну систему: де і коли.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *