20.01.2022

У Дніпрі пишуть побажання Україні, до акції може приєднатися кожен (ФОТО)

Написати привітання Україні в День Незалежності змогли всі бажаючі в рамках акції Я бажаю тобі, Україно …!. Залишити теплі слова на наклейках в формі синьо-жовтих сердець можна було на святковому стенді із зображенням карти України на майданчику біля КСК Шинник. Там також провели і святковий концерт з танцями та піснями.

Про це повідомляє «Міськрада».

Така акція до 30-річчя Незалежності проходить вперше в Дніпрі на семи локаціях по всьому місту. Завдяки такій ідеї ми зможемо втілювати в життя різні побажання від городян. Від себе бажаю Україні та її громадянам впевненості і головне здоров'я, розповів представник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Роман Корсаков.

Залишила побажання і Дніпрянка Аліна Сендецька з дітьми:

Найголовніше знати історію своєї країни і розповідати про неї дітям. Таке побажали з сином і дочкою.

Такі заходи вважаю дуже потрібними, тому що ми повинні чути один одного, і тут можна почитати безліч пропозицій або просто теплих слів, сказав городянин Олексій.

Також привітання ще можна написати: на проспекті Миру, що на житловому масиві Лівобережний, набережної на Сонячному, бульварі Слави, майданчику біля палацу культури Північний, біля ДК Енергетик в Придніпровську і близько культурно-розважального центру Іскра, що в Таромском.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *