29.05.2022

У Дніпрі постійної покупниці впарили тухлятину замість риби (ФОТО)

У Дніпрі на житловому масиві Парус місцева мешканка зіткнулася з неприємністю в одному з магазинів. Про те, що трапилося, вона написала в спільноті, щоб жителі дізналися про те, яка неприємність їх чатує. Про це кореспондент Міськради дізнався з повідомлення Ірини Григоріаді.

Як стало відомо, дівчина купила скумбрію, а от удома, коли вона розморозилася, на господиню чекала неприємна картина. За словами Ірини, мало того, що риба смерділа, вона ще розвалювалася і з неї на всі боки стирчали кістки.

Будьте уважні! Магазин «Золота Форель» на ринку у чорних павільйонах.

Вчора купила скумбрію, розморозила. Розробила. Неприємний запах, риба розвалюється, кістки вилазять. Прийшла, показала, попросила змінити.

Але продавець почав показувати етикетки на коробці, сказав, що це просто літній вилов і партія свіжа.

На питання, чи подобається вам запах? Сказав, що так, готувати можна і те, що вона розвалюється — це норма для скумбрії! Таке ставлення неприємне, враховуючи, що довго була постійним покупцем, — написала в повідомленні Ірина Григоріаді.

< img src="/wp-content/uploads/2021/11/83ea741a51d9393ff878e444d0c5cddd.jpg" />

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про такий неприємний випадок у супермаркеті Варус. Також ми писали про черевики, у яких провалилася підошва після того, як дівчинка з взуття 3 рази

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *