20.01.2022

У Дніпрі представники ДАБК перевіряють будівництво, яке не відповідає проекту

Управління державного архітектурно-будівельного контролю проводить перевірку будівництва будівлі по вул. Івана Акінфієва, 14-Б. Попередньо встановлено невідповідність об'єкта затвердженим проектним рішенням, повідомляє «Міськрада».

За словами заступника начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Дніпровського міської ради Олексія Карленко, під час виїзду на позапланову перевірку не вдалося потрапити на об'єкт через недопуск.

За це порушення на замовника складено відповідний акт та протокол про штрафні санкції. Попередньо встановлено, і це візуально добре видно, що будівництво ведеться з відхиленням від затвердженого проекту. Звичайно, замовник це розуміє і всіляко перешкоджає нам в перевірці. Якщо в будівництві є відхилення від проектної документації, то об'єкт може бути небезпечним, зазначив Олексій Карленко.

Він також зазначив, що в управління не надходили будь-які коригування проекту.

Можливо, була розроблена нова проектна документація, але невідомо чи проходила вона експертизу. Словом, в ДАБК не надходили які-небудь повідомлення про коригування проектної документації по даному об'єкту будівництва, тобто ми нічого не реєстрували. Як було видано дозвіл на той початковий проект, так все і залишилося. Зараз проводимо перевірку виконання припису. Маємо на це десять днів. Якщо знову не зможемо потрапити на об'єкт будівництва для перевірки, то будемо звертатися в поліцію і суд, підкреслив Олексій Карленко.

Зі свого боку головний архітектор згаданого об'єкта будівництва Ігор Саєнко, який ще в 2020 році розірвав відносини з замовником , додав:

За узгодженим проектом будівля повинна бути як житлові апартаменти готельного типу . Оскільки для розміщення тут саме житлового будинку не вистачало майданчиків, які повинні бути. Зараз візуально видно порушення будівництва, а саме відхилення від погодженої проектної документації це і відсутність одних сходів (їх повинно бути дві), надбудова ще одного поверху, а також зміни в конфігурації фасадів: з'явилися праворуч і ліворуч додаткові консолі, додав Ігор Саєнко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *