25.01.2022

У Дніпрі припарковані вздовж доріг машини приберуть на штрафмайданчик

З 2015 року в Дніпрі жодного разу не було проблем зі збиранням снігу. Жителі знають: пішов сніг на ранок буде чисто. За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, через останній снігопад виникли деякі проблеми, пов'язані з низкою ситуацій.

Про це повідомляє «Міська рада».

По-перше, випала аномально велика кількість опадів, яку востаннє фіксували ще в 2006 році. Рядовий снігопад почався вдень і в години пік технічно ліквідувати його в пробках неможливо в жодній країні світу. Крім того, проблем додали припарковані в недозволених місцях машини і те, що багато водіїв за такої негоди виїхали на літній гумі.

Снігоприбиральна техніка має згрібати сніг, не зупиняючись. Виникає також питання: а що буде з машинами, на які з піскорозкидачу вилітає відсів. Крім того, вчора надвечір на додачу до снігу пішов ще й дощ. Спецтехніка працювала всю ніч. Вперше за 4,5 роки для прибирання прибордюрних територій використали установку Буран на військовому шасі. Нині дороги проїзні. Вдень водіям дали змогу відпочити. З вечора спецмашини знову починають працювати і завтрашнього ранку автодороги Дніпра будуть абсолютно чистими. Після цього всі зусилля будуть спрямовані на розчищення внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. Місто забезпечене всім необхідним технікою, паливом, протиожеледними матеріалами», — розповів заступник міського голови.

Представник мерії також зазначив, що витягнуті та вивезені за територію міста 29 фур, які проїхали ще до перекриття в'їздів.

>

А сьогодні з 22:00 розпочнеться евакуація машин, припаркованих з порушеннями вздовж тротуарів, на штрафмайданчик, щоб спецтехніка могла якісно чистити та обробляти дороги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *